پاتوق عشق...

یاران شتاب کنید ، قافله در راه است. می گویند که گناهکاران را نمی پذیرند !؟ آری ، گناهکاران را در این قافله راهی نیست. اما پشیمانان را می پذیرند... آدم نیز در این قافله ملازم رکاب حسین است ، که او سرسلسله خیل پشیمانان است ، و اگر نبود باب توبه ای که خداوند با خون حسین میان زمین و آسمان گشوده است ، آدم نیز دهشت زده و رها شده و سرگردان ، در این برهوت گمگشتگی وا می ماند. (شهید سید مرتضی آوینی)

پاتوق عشق...

یاران شتاب کنید ، قافله در راه است. می گویند که گناهکاران را نمی پذیرند !؟ آری ، گناهکاران را در این قافله راهی نیست. اما پشیمانان را می پذیرند... آدم نیز در این قافله ملازم رکاب حسین است ، که او سرسلسله خیل پشیمانان است ، و اگر نبود باب توبه ای که خداوند با خون حسین میان زمین و آسمان گشوده است ، آدم نیز دهشت زده و رها شده و سرگردان ، در این برهوت گمگشتگی وا می ماند. (شهید سید مرتضی آوینی)

پاتوق عشق...

میتونید حدس بزنید متولد چه سالی هستم !
یا حدس بزنید مدرک تحصیلی م چی هست ! کجاها تحصیل کردم ! چه درس هایی خوندم ! یا در چه مقطعی دارم تحصیل میکنم و...!
خلاصه اینکه حدس بزنید...

علاقه به دروس حوزوی دارم ، یکی از علاقه هام بعد از کسب علوم لازم و مختلف و پخته شدن ، کارگردانی و فیلم نامه نویسی است.
از مهر ماه سال 88 حدودا در زمان فتنه که یه عده موقع برگشت از دانشگاه تو میدون توحید و انقلاب میرفتن قاطی فتنه گرها من وارد کار صرافی شدم و تقریبا تا دی ماه سال 1394 تو این حرفه بودم.
از دی ماه سال 1394 به عنوان مدیر مالی-حسابداری خانه طراحان انقلاب اسلامی وابسته به سازمان هنری رسانه ای اوج دارم فعالیت میکنم.
نمیدونم در آینده و ادامه راه چیکار میکنم و...

فقط میدونم :
شهادت هنر مردان خداست. ان شاءالله...

آخرین نظرات
 • ۲۸ آذر ۹۶، ۰۷:۰۹ - این مطلب نوشته شده توسط: علی احمدی
  قربونت داداش
 • ۱
 • ۰

...

پس از اجلاس عمومی سازمان ملل، اجلاس با حضور وزرای ۱۳۰ کشور از جمله ایران در اینچئون کره‌ی جنوبی برگزار می‌شود. سندی که از سال ۲۰۱۴ به عنوان برنامه‌ی آموزشی در مسقط طراحی شده بود، در این اجلاس به تصویب و امضا می‌رسد. هرچند که تا به امروز هیچ خبر رسمی‌ای مبنی بر امضای وزیر وقت آموزش و پرورش بر این سند منتشر نشده است. این تعهد در حالی صورت می‌گیرد که دو نهاد نظارتی مهم در این موضوع یعنی شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی و نهادهای فراقوه‌ای نظیر مجمع تشخیص مصلحت و شورای عالی امنیت ملی از پذیرفتن این سند بی‌اطلاع بوده‌اند.

* تصویب و اجرای پنهانی
در جلسه‌ی مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ هیئت دولت، اجرای سند ۲۰۳۰ با تشکیل کارگروهی، الزامی می‌شود. این کارگروه موظف می‌شود که برنامه‌های اجرایی این سند را به سایر دستگاه‌های مربوطه ابلاغ کند و بر اجرای آن نظارت داشته باشد. نخستین واکنش رسمی به این مصوبه‌ی هیئت دولت، چهار ماه پس از اجرایی شدن آن صورت می‌گیرد، زمانی که ستاد نقشه‌ی جامع علمی کشور در جلسه‌ی هشتاد و هشتم خود، با گلایه از عدم اطلاع رسانی دولت به شورای عالی انقلاب فرهنگی، نگرانی خود را از تصویب و اجرای این سند اعلام می‌کند. با ادامه یافتن اجرای این سند و عدم پاسخگویی مسئولان مربوطه، این نگرانی به صحن عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه‌ی ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ سرایت کرد و در حضور رئیس جمهور و وزرای مربوطه، نگرانی از تصویب و اجرای سند ۲۰۳۰ با صحبت چند تن از اعزّای شورا به ریاست جمهوری منتقل شد. در حالیکه انتظار عمومی اعضای شورا بر این بود که با انتقال این دغدغه، روند رای‌گیری و در دستور‌کار قرار گرفتن توقف و اصلاح سند ۲۰۳۰ آغاز می‌شود اما رئیس‌جمهور این مسئله را به جلسه‌ی بعدی موکول می‌کند. جلسه‌ای که تا به ‌امروز تشکیل نشده است.

...


 • مهرداد طارقلی - jojo

نظرات (۴)

چه این سند اجرا شده چه نشده فعلا که بچه هامون جز بی بند وباری

هیچی یادنمی گیرن تو مدارس
من دختر کلاس چهارم دارم که نه نماز بلده نه اسم اماما

پاسخ:
بله حرف شما درسته ، الانش هم ما مشکل آموزشی داریم و...  حرفتون کاملا درسته.
ولی دیگه با این سند همینی هم که داریم از دست میدیم !

خب وقتی میبینید اینجوریه خودتون دست به کار بشید با تشویق و مهربونی بهش یاد بدید ، مدرسه از گردن خودش ساقط کرده شما ساقط نکنید و گردن بگیرید...

راهکار دوم اینکه مدرسه رو عوض کنید مدارس مذهبی انتخاب کنید برای دخترتون ، مدرسه با مدرسه هم فرق داره.

خدا حفظشون کنه براتون.

منظورم دختر دارم برای تدریس
من بهش تاکید کردم دیگه هدایتش دست خداست
پاسخ:
آها اوکی...   موفق باشید.

معلمی شغل انبیاست.
 • نازنین زهرا
 • سلام .به نظرم این سنداززمان اصلاحات دوره خاتمی کلیدخوردکه کتاب های هدیه آسمانی بجای کتاب دینی جایگزین شدکه شاگردان دراین دوساعت که دین رابایدآموزش ببینندفقط مدادرنگی دستشون بودورنگ آمیزی می کردند.ماازان زمان حرص خوردیم واعتراض کردیم ولی صدای ماجایی نرسیدحالاهمون نسلهادچه سنی هستند.قضاوت باشماچه اعتقادتی دارند.نویسنده این کتابهادکتررجایی وباهنروشهیدبهشتی وشهدایی بودندکه ترورشدندومهندسی نظام پرورش وتربیت کشوررابه عهده داشتنددرخانه ملت هفتادوتن شهیدشدندوازجمله یک یارازآنهاباقی مانده که به تنهایی این کشورنه تنهاکشورهای اسلامی رااداره می کنندفکرش رابکنیداگرانهامی ماندندایران چه گلستانی می شد.دشمن تشکیلاتی کارمی کندالبته همان یارباقی مانده یک هفته مانده به انتخابات مردم راآگاهی می دهدازخطربزرگ آیابنظرتون کسی صحبتهارورصدکرد.به جهل خودشان باقی ماندند.خودکرده راتدبیرنیست.این که سهل است.درکتابهای سال گذشته ازپنجم ابتدایی حسین فهمیده وازچهارم ابتدایی مسجدالاقصی وازدوم ابتدایی ای ایران مرزپرگهرحذف شد.یعنی حذف روحیه شهادت طلبی ومقاومت وبسیاری ازارزشهاکه درطول هشت سال خاتمی وچهارسالروحانی حذف گردید.وشماوماخواب بودیم .
  پاسخ:
  بله درسته.
 • نازنین زهرا
 • به نظرمن اشکال اساسی صحنه راخالی کردن حزب الهی هاخیلی نقش اساسی داردچرابایدمتدینین سوای غیرمتدیننین آموزش ببینندوخودراتافته جدابافته بدانندتامنکری درکاراداری ببینندآنجاراترک کنندومحیط دیگری فعالیت کنندکه مختص به متدینین دارد.چرابایدمتدینیین مالباس شهرت بپوشندتاکسی اورامی بیندبرچسب حزب اللهی بزنند.مگرشهدای ماتوهمین مردم زندگی نمی کردند.مگرشهیدبابایی درخوابگاهی که فیلم 5یراخلاقی پخش می شداونم درقلب آمریکاادامه تحصیل ندادولی شاگرداول اونجاشدمگرایران مابدترازآمریکاست.بایدبه صحنه آمدوآنان رابیدارکرد.امام مگرروشنگری نکرد.مگررهبری اینکارراانجام نمی دهدبه چفیه سردوشش توجه کنیدیعنی اینجاهنوزجنگ است وبدترازجنگ نظامی جنگ باارزشها،فقط جنگ این نیست که مدافع حرم،یارزمنده دفاع مقدس ،شویم.بااین اوصاف محیط رهبری بدترازامثال ماهاست .برویدمطالعه کنیدرهبری چه می کنند.بایدادارات ونظام آموزش وپرورش ماوهرجاکه قشرمتدین دغدغه دینی دارندآنجارارهانکنندمگرشهدای مادرچه محیطی آموزش درس می دیدندبرویدازنسل گذشته دررژیم منحوس پهلوی بودندبپرسیددرآموزشگاههاواحدهای موسیقی ورقص ومهارتهای غیره بودچراآن نسل واقعه انقلاب راببارآورد.خودرابسازیم وسعی به ساختن دیگران کنیم نه اینکه مهاجرت کنیم.ازماست که برماست
  پاسخ:
  بله درسته..

  ممنون.

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی