پاتوق عشق...

یاران شتاب کنید ، قافله در راه است. می گویند که گناهکاران را نمی پذیرند !؟ آری ، گناهکاران را در این قافله راهی نیست. اما پشیمانان را می پذیرند... آدم نیز در این قافله ملازم رکاب حسین است ، که او سرسلسله خیل پشیمانان است ، و اگر نبود باب توبه ای که خداوند با خون حسین میان زمین و آسمان گشوده است ، آدم نیز دهشت زده و رها شده و سرگردان ، در این برهوت گمگشتگی وا می ماند. (شهید سید مرتضی آوینی)

پاتوق عشق...

یاران شتاب کنید ، قافله در راه است. می گویند که گناهکاران را نمی پذیرند !؟ آری ، گناهکاران را در این قافله راهی نیست. اما پشیمانان را می پذیرند... آدم نیز در این قافله ملازم رکاب حسین است ، که او سرسلسله خیل پشیمانان است ، و اگر نبود باب توبه ای که خداوند با خون حسین میان زمین و آسمان گشوده است ، آدم نیز دهشت زده و رها شده و سرگردان ، در این برهوت گمگشتگی وا می ماند. (شهید سید مرتضی آوینی)

پاتوق عشق...

میتونید حدس بزنید متولد چه سالی هستم !
یا حدس بزنید مدرک تحصیلی م چی هست ! کجاها تحصیل کردم ! چه درس هایی خوندم ! یا در چه مقطعی دارم تحصیل میکنم و...!
خلاصه اینکه حدس بزنید...

علاقه به دروس حوزوی دارم ، یکی از علاقه هام بعد از کسب علوم لازم و مختلف و پخته شدن ، کارگردانی و فیلم نامه نویسی است.
از مهر ماه سال 88 حدودا در زمان فتنه که یه عده موقع برگشت از دانشگاه تو میدون توحید و انقلاب میرفتن قاطی فتنه گرها من وارد کار صرافی شدم و تقریبا تا دی ماه سال 1394 تو این حرفه بودم.
از دی ماه سال 1394 به عنوان مدیر مالی-حسابداری خانه طراحان انقلاب اسلامی وابسته به سازمان هنری رسانه ای اوج دارم فعالیت میکنم.
نمیدونم در آینده و ادامه راه چیکار میکنم و...

فقط میدونم :
شهادت هنر مردان خداست. ان شاءالله...

آخرین نظرات
  • ۲۸ آذر ۹۶، ۰۷:۰۹ - این مطلب نوشته شده توسط: علی احمدی
    قربونت داداش
  • ۱
  • ۰


باید در جواب اونایی که :

میگن ما حق وکالت طلاق میخوایم تا بین دختر و پسر برابری ! ایجاد کنیم.

و این حق ! را به دختر هم بدیم که داشته باشه.

مرد حق طلاق داره زن هم داشته باشه که باهم مساوی باشن !

مرد و زن که فرقی باهم ندارن !

یا هر نوع حقی که بدون اجازه همسر(شوهر) بشه انجامش داد...

 

خلاصه اینکه باید در جوابشون گفت :

پس ما هم یه حقی میخوایم که زن هم کار کنه و نصف خرج زندگی را بده !!! آخه میخوایم مساوی باشن !

همه چیز نصف ، مساوی و برابر...

باید برای مردها هم مهریه در نظر بگیریم ، بسم الله چندتا سکه مهر آقا داماد می کنید !!!؟؟؟

شغل خانم چیه !؟ حقوقشون چقدره !؟ بیمه هم هستن !؟

خانم ماشین دارن !؟ خونه چی !؟

 

نتیجه :

فکر کنم با این اوضاع و تفکرات غرب زده ، منافق مجاهدین خلق ، و ادعاهای بدون عمل خود فرد ! و به قول یکی از رفقام آدم های "روشن ... " إإإ ببخشید اشتباه شد آدم های "روشن فکر" چند وقت دیگه باید شاهد این موضوع باشیم که خانم ها میخوان برن اتاق عمل ، جراحی کنن تا با مرد مساوی بشن...!!!
بابت صراحت در بیان واقعیت و بعضی لغات از همه عذرخواهی میکنم.

  • مهرداد طارقلی - jojo

نظرات (۳)

ما با اقایون برابر هستیم حالا شکل و گونه اش فرق داره.
بعد هم که تو این دور و زمونه خانمها هم دارن هم پای اقایون کار میکنن و خیلی ها نصف خرج خونه رو هم به گردن گرفتند.
باید هم بگم که اقایون الان اینکه شغل خانم چیه و ماشین و بیمه و ... هم دارن اگه از خود عروس نپرسن قبلش تحقیقات راجع بهش میکنن ببینن وضع مالی چقدر به نفعه.
 مراجع هم گفتن اگه خانم ها برای مواردی قبل از ازدواج شرط کنن که نیازی به اجازه ی شوهر نداشته باشن از نظر شرعی اقایون نمی تونن مخالفتی کنن.
در کل باید بگم راستش از این پست شما اصلا خوشم نیومد خصوصا نتیجه گیریتون که صراحتا توهین بود.بهتره به عقاید و تفکرات دیگران احترام بزاریم و توهین نکنیم و اگه مخالفتی داریم تو قالب مودبانه تر بیانش کنیم.
یاعلی
پاسخ:
سلام ممنون که نظر دادید.
من نگفتم برابر نیستند که ! من نظرم اینه که هر جنسی وظیفه ی خاص خودش را داره، جایگاه خودش را داره...    
توی این دوره و زمونه خانمها اشتباه میکنن که پا به پای مردان کار میکنن ! اینو قبول دارین !؟ هر خلقتی برای خودش جبلتی داره ، گردن گرفتن خرج خونه برای زن کار اشتباهی هست ، این وظیفه مرد هست که خرج خانه رو تامین کنه و گردن بگیره...(میدونستید ما تو اسلام اصلا سرپرست خانواده زن نداریم ! پدر و شوهر و پدربزرگ و... آخر سر کسی نباشه سرپرست خود حکومت اسلامی هست)
باور کنید پا به پای مردان کار کردن برای زن ها به هیچ عنوان هنر نیست ! ارزش نیست ! حضرت آقا میگه : ما قدر دارن زنهایی هستیم که نقش مادری و گرم کردن کانون خانواده را به همه چیز ترجیح میدن(به مضمون میگم ، فراموشی از من هست) هنر زن چیزهای دیگه است.
میدونید تبعات این ها چیه !؟ یکیش میتونه مسولیت ناپذیری مرد باشه ! دیگه اونوقت مردهای ما مرد نیستن و نمیشن. دیگه مرد برای کار کردن تلاش نمیکنه... دومیش کانون گرم خانواده از هم گسسته میشه ، چرا !؟ چون که دیگه زن خسته هست و اون قدرت مدیریت داخل خانه و شوهر داری و مادری را نداره...
بله اینکه میگید آقایون براشون مهمه شغل خانم چیه و وضع اقتصادیش و کاریش چطوری هست درسته ، هستند و وجود دارن چنین افرادی متاسفانه...
با اون قسمت از صحبت شما در مورد حکم شرعیش که مراجع اعلام کردند هم مشکل ندارم ، من هم نگفتم حرامه و...
من این چیزی که کف جامعه ، تو متن زندگی مردممون دیدم را دارم بیان میکنم ، شما یه سری بزنید به دفتر اسناد رسمی ببینید چقدر از مردم ما دارن حق وکالت طلاق میگیرین !؟ و مهمترین قسمتش اینه : برید ببینید از اینها که این حق را میگیرین چند نفر استفاده میکنن برای طلاق !!!  حدود 99% استفاده میکنن !!! (سر بزنید حتما ، آمار بگیرید ، برید دادگاهای خانواده را ببینید ، تحقیق کنید تا بهتر متوجه بشید ، وقتی یه چیزهایی را ببینید دنیا رو سرتون خراب میشه ، واقعا دنیا رو سرتون خراب میشه :( )

(اگر به مسائل دینی واقف باشید که هستید این را میدونید که حق طلاق با مرد هست) حالا من یه سوال مطرح میکنم : چرا خدا حق طلاق را به مرد داده و به زن نداده !؟ آیا خود خدا نمیتونست این حق را به خانمها اهدا کنه تا باهم برابر بشن !؟ (میتونیم یه ذره رو این فکر کنیم ، واقعا بیاید سوال مطرح کنیم و فکر کنیم) مثل این سوال میمونه که چرا خدا مادر شدن را برای خانمها گذاشته !؟(این را برای مفهموم سوال قبل و ضدیتش مطرح کردم)

ممنون که حستون از این پست را گفتید ، نتیجه گیری من برای اون دسته از آدم هایی هست که جایگاه خودشون را گم کردن ! برای خودشون سوال مطرح نمیکنن که چرا ! فقط دارن تو این چرخه ی زندگی میچرخن و آسیاب میشن ، باور کنید بیاید کف جامعه را ببینید با همین تفکرات داریم به کجا میریم ، مردهامون میخوان زن بشن ! زن هامون میخوان مرد بشن...   واقعا خودمون را گم کردیم، اسممون هم هست روشنفکر !!!  تفکرات غربی و اسلامی را باهم مخلوط میکنیم آخرش معلوم نیست ازش چی میاد بیرون !

مهم : به نظر شما اینها عقاید یا تفکر هستن که من یا امثال من بهشون احترام بگذاریم !؟ به نظر شما خداییش در مورد این کارها فکری کردن یا فکری صورت گرفته !!!؟؟؟ به یقین اگر فکر کردن در موردش صورت میگرفت اینجوری نبود، عقل سالم اینها را میگه ، یا عقل سالم میگه به دستورات خدا عمل کن !؟

آیا واقعا من صراحتا توهین کردم !؟ 
من قصد توهین به شما یا کلیه خانمها را نداشتم و ندارم ، اگر آزرده خاطرتون کردم میگید توهین کردید معذرت میخوام، حلال کنید...
سلام
بعضی خانمها خودشون دوست دارن کار کنن نمونه ی بارزش خود من.
شخصا خودم فکر نمیکنم فقط برای مادر شدن و شوهرداری کردن زاده شده باشم و یه حقی هم که به گردنم هست حق براورده کردن ارزوها و خواسته های خودمه.
باید بهتون بگم اینجا که گفتید زن خسته میشه و به کارهاش نمیرسه من تعدادی زیادی از خانمهای خانه دار رو دیدم که چون از صبح تا مغرب کنار بچشون هستند و توی خونه ان از همه ی حتی این بچه ی بیچاره زده میشن و با تنبیه های بد شیطنت های کودکی این بچه ها رو جواب میدن  و اصلا درست به شوهر داریشون هم نمیرسن.و برعکسش دیدم خانمهای شاغلی که چون نصف روز از بچه و شوهر دورن چقدر وقتی برمیگردن خونه دلتنگشون هستن و با وجود خستگی زیاد تمام وقت باقی مونده شون رو صرف خانواده میکنن.اگه میگین اینها همیشگی نیست و بعضی خانمها اینجوری نیستند و ... منم بهتون میگم چیزی که شما هم میگید شامل همه نمیشه پس این به خود اون فرد هم برمیگرده.
حق طلاق هم راجع بهش نظری ندارم اگه نظر خود شخصی من باشه میگم باید بدنش دست حاکم و کسی که اگه قرار شد به جدایی بکشه  اون بتونه قضاوت کنه و دست هیچ کدومشون نباشه.
ولی بهتره یه خرده هم روی این مورد فکر کنیم که چرا اون خانمها رفته طلاق گرفته؟ قطعا ما و شما نمی تونیم در مورد اون زن یا مرد قضاوتی بکنیم.
راجع به مرد ها هم .... هیچ نظری راجع بهشون ندارم فقط میدونم هر چی سنم میره بالاتر میفهمم کلا یه موجود متفاوت تر از چیزی هستند که من فکر میکردم و میبینم چقدر تفاوت هست بین تصور من از مرد بودن و چیزی که دارم میبینم و میشنوم...
نتیجه گیریتون هم باید بگم از نظر شما جایگاهشون رو گم کردن از نظر کسی مثل من کار کردن یک خانم هیچ تضادی با زن بودن و جایگاهش نداره .
هیچ جای دین نداریم که خدا کار کردن زن رو حرام اعلام کرده باشه و اتفاقا با رعایت موازین شرعی مشکلی هم نداره.
موفق باشید
یاعلی
پاسخ:
ممنون از حضور و نظرتون...
قدر زنو اگه ندونی، پشیزی نمی ارزی.
پس آقایون شب عروسی درد بکشن
بعد هم نه ماه یه بچه رو تو شکمشون پرورش بدن.
بعدم یه عمر بچه داری کنن.
درکنارش کارای سخت و خسته کننده ی خونه رو انجام بدن.
بعدم حجاب رو به سختی تحمل کنن، اونوقت اگه این کارا رو کردن،
شما بیا این مزخرفاتو سرهم کن:

پس ما هم یه حقی میخوایم که زن هم کار کنه و نصف خرج زندگی را بده !!! آخه میخوایم مساوی باشن !

همه چیز نصف ، مساوی و برابر...

باید برای مردها هم مهریه در نظر بگیریم ، بسم الله چندتا سکه مهر آقا داماد می کنید !!!؟؟؟

شغل خانم چیه !؟ حقوقشون چقدره !؟ بیمه هم هستن !؟

خانم ماشین دارن !؟ خونه چی !؟


پاسخ:
اگر کسی قدر مرد را ندونست چی 1؟ پشیزی می ارزه !!!؟؟؟

ما اصلا ادعا نکردم قدر زن را نباید دونست ! اتفاقا ما شدیدا وکیل مدافع جایگاه واقعی زن و ارزش والای اون هستیم...

اتفاقا مشکل ما اینه که زن و بعضی از تفکرات ریشه ای اشتباه که دور و برش هست قدر خودش را نمیدونه !!! و در شانیت خودش درخواست نمیکنه ! اصلا اساس مشکل ما همینه که زن ارزش واقعی و جایگاه خودش را نمیدونه و پشیزی قدر خودش را نمیدونه.

خوبیت نداره در مورد اولی توضیح بدم.

ما دقیقا ارزش زن را در همین چیزایی که شما فرمودید میدونیم ، بسیار بسیار با ارزش هستن.

اما هیچ کدوم از اینا دلیل بر حق مساوی بودن زن و مرد ندارن که بخوان حق وکالت طلاق بگیرین ! ما که چیزی نگفتیم شما انقدر حرص میخوری !

ما میگیم حق زن مهریه و نفقه و... هست و مرد وظیفه اش هست با عشق پرداخت کنه. اما در جواب اون کسایی که میگن میخوایم حق مساوی برای هر دو قائل بشیم و حق طلاق میخوایم جوابهای بسیار بسیار منطقی در نظر میگیریم و میگیم پس ما میایم و برای مرد هم درخواست مهریه میکنیم ، چه اشکالی داره !؟ میخوایم مساوی باشیم. در جواب چنین درخواستهایی از طرف مقابل کاملا منطقیه این حرف.

اما جواب منطقی شما در یک جمله این هست که : مرد و زن هر کدوم وظایف و جایگاه خودشون را دارن. 

نکته بسیار بسیار مهم اینه که کسی که حق وکالت طلاق میخواد دقیقا میخواد از همین وظایف بار ارزشی که شما برای زن نام بردید سر باز بزنه ، چون اعتقادی بهش نداره و فقط تظاهر بهش را داره.

اما در جواب مغلطه گرایانه شما هم میشه این را گفت که زن هم بیاد همه ی کارهایی که مرد را انجام بده بعد بشینه چنین مزخرفی را سرهم و طلب کنه...!

دوست دارید با مبنای به اسلام(نه غرب)میتونم باهاتون مناظره و مباحثه داشته باشم.

کسی که میخواد از تفکراتش دفاع کنه نباید قایم بشه و ناشناس بمونه.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی